Be Online Without Internet

 

bowi-logo-loplik

Kuupäevad: 4. – 13. juuli 2016

Sihtgrupp: 14-17-aastased Saku valla noored
Toimumiskoht: Saku vald, EELK Laagrikeskus Talu
Projekti tüüp: Noortevahetus
Osalevad riigid: Eesti (korraldaja), Belgia, Itaalia, Tšehhi ja Leedu
Osalejate arv: 40
Suhtluskeel: Inglise keel

 

Lae alla päevakava siit: BOWI päevakava

Kandideerimine projekti on lõppenud!

Projektis osalemine on tasuta!

Noortevahetus – on erinevatest Euroopa riikidest pärit noorte gruppide omavaheline koostööprojekt, mis on välja töötatud ja ellu viidud noorte poolt ning kus tegeletakse noorte jaoks oluliste teemadega. Projekti põhitegevuseks on noorte omavaheline kohtumine (5-21 päeva) Eestis või mõne partneri koduriigis. (www.euroopa.noored.ee)

Be Online Without Internet on rahvusvaheline noortevahetus, mille raames tulevad kokku 5-riigi noored, et arendada suhtlemisoskust ilma internetita. Projekti vältel on nutiseadmete ja interneti kasutamine keelatud. 10-päeva jooksul toimuvad erinevad loengud läbi mitteformaalse õppe, kus juhitakse tähelepanu internetis valitsevatele ohtudele. Lisaks õpitakse tundma erinevaid kultuure ja arendatakse inglise keele oskust.

„Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon. Publikatsiooni sisu peegeldab autori seisukohti ja Euroopa Komisjon ei ole vastutav sellessisalduva informatsiooni kasutamise eest.” „This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.”

Projekti toetavad:

 enarh_logo_pos_p-copy eu-flag-erasmus_vect_pos-copy

 

 

 

 

 

 

nk-logo-labipaistev-taust

 

 

 

 

 

 

Projektis valminud video:

 

Projektis valminud one shot video:

 

Projekti rahastusotsuse teavitamine noortele